Ez a modern kialakítású, újszerű, klímás lakás Győr Belvárosában az egyik legexkluzívabb lakóparkban a Dunapart Rezidenciában található. A tágas nappali közvetlen kijáratot biztosít a teraszra, amely a hálószobából is megközelíthető. Az ingatlan 6. emeleti, lenyűgöző kilátással a városra. A teljesen gépesített konyha, a nappalival egy légtérben található, ami növeli a térérzetet.
Parkolás közterületen, az épület előtt megoldható (lakossági parkolási bérlettel), valamint időközönként lehetséges a mélygarázsban bérelni gépkocsibeálló helyet.
A közelben éttermek, kávézók, fodrászat, kozmetika és egyéb szolgáltatók szinte a házból kilépve, vagy pár perces sétára vannak.
Kisállat tartás és dohányzás nem megengedett! Olyan bérlőt keresünk, aki tiszteletben tartja a többi lakót. A lakást az átvétel állapotában kell visszaadni.
A lakás 2026 januárjától kiadó pároknak, vagy egyedül állóknak.
A lakás bérleti díja: 210.000Ft +rezsi +közös költség
Amit mindenképp szeretnénk:
- korrekt, megbízható bérlő (akár leinformálható is)
- hosszú távú szerződés – közjegyző bevonásával
- a költözésnél 1 havi lakbér + 2 havi kaució szükséges
Ne szalassza el ezt a szuper lehetőséget, legyen Ön a lakója!
Hívjon bizalommal akár hétvégén is!
6. emelet
Tégla
Házközponti (egyedi mérővel)
Kitűnő
Összkomfort
Nincs megadva
50 négyzetméter
Nincs megadva
Nincs megadva
Nincs megadva
Nincs megadva
Keress egyszerűen a kiadó lakások és házak között, vagy add fel albérlethirdetésed néhány kattintással.
Az Albérletek.hu az Ingatlancsoport tagja.
Albérletek.hu © 2025 Minden jog fenntartva