Kiadó 51 m²-es, világos, 1,5 szobás lakás Békásmegyeren – ideális egyetemistáknak, akár 3 fő részére
Budapest III. kerületében, Békásmegyeren kiadó egy 51 m²-es, világos, 1,5 szobás, bútorozott, minden alapvető háztartási géppel felszerelt lakás 2026. augusztus végétől 2027. július 10-ig, határozott időre.
A lakás praktikus elrendezésű: nagyszoba, kisszoba, konyha, közös étkezőrész, valamint külön fürdőszoba és WC tartozik hozzá. Az ingatlan egy liftes társasház 5. emeletén található.
A környék infrastruktúrája kiváló: a HÉV-megálló, piac, Spar, DM, egyéb üzletek és a rendelőintézet mind néhány perc sétával elérhetők.
A lakás ideális egyetemisták, fiatalok vagy akár 3 fő számára is. Két kihúzható kanapé és egy egyszemélyes ágy biztosít kényelmes fekvőhelyet. A nagyszobában egy kihúzható kanapé és az egyszemélyes ágy található, a kisszobában pedig egy másik kihúzható kanapé.
Bérleti díj: 190.000 Ft/hó + rezsi
Kaució: 2 havi bérleti díj
A képeken látható televízió nem tartozik a lakás felszereltségéhez, azonban igény esetén TV biztosítható.
A lakás 2026. augusztus végén költözhető, és 2027. július 10-ig bérelhető, mivel a nyári időszakban ismét saját használatba kerül.
Dohányzás és kisállat tartása nem megengedett.
Érdeklődni telefonon vagy üzenetben.
5. emelet
Nincs megadva
Nincs megadva
Átlagos
Nincs megadva
Nincs megadva
51 négyzetméter
Nincs megadva
Nincs megadva
Bútorozott
Nincs megadva
Keress egyszerűen a kiadó lakások és házak között, vagy add fel albérlethirdetésed néhány kattintással.
Az Albérletek.hu az Ingatlancsoport tagja.
Albérletek.hu © 2026 Minden jog fenntartva